Reference

Jana Kučerová
Dobrý den,
chci tímto pokěkovat makléřce Vaší realitní kanceláře, paní Simoně Jarošové, za profesionální přístup při realizaci prodeje mého rodinného domu. Paní Jarošová mě vždy informovala o nových skutečnostech týkajících se prodeje. Se službami jsem byla velmi spokojená. 
 
Manželé Hučíkovi

Touto formou bychom s manželem rádi Paní Rybenské poděkovali za velmi vstřícný přístup a ochotu při zprostředkování koupě nemovitosti. Zejména nás potěšilo, že s námi byla po celou dobu v kontaktu, vše proběhlo bezproblémově a paní Rybenská nám poskytla skvělý klientský servis.

S pozdravem

Manželé Hučíkovi

Věra Rybenská

Dobrý den,
v březnu jsme využili služeb Vaší realitní kanceláře Freedům, při koupi zahrady.    

Zprostředkovatelem byla paní Věra Rybenská.

paní Prajzentová

Dobrý den,
dovolte mně, abych Vám poděkovala za velice vstřícný a ochotný přístup při realizaci mého prodeje pozemku, zvláště pí. Jarošové a Lomačenkové. Se službami jsem byla spokojená a realitní společnosti přeji mnoho úspěšných uskutečněných služeb. 

S pozdravem Prajzentová

Tomová Olga

Dobrý večer,
ráda bych poděkovala za příjemný obchod paní Jarošové. Její práce byla profesionální. Oceňuji, že mě paní Jarošová vždy informovala, v jaké fázi obchod je a jaké kroky je třeba učinit, aby vše probíhalo hladce a bez komplikací. Díky tomuto přístupu vše proběhlo rychle ke spokojenosti všech.

Děkuji

Tomová  Olga

Seidl František

Dobrý den,
byl jsem se před několika dny podívat na byt 3+1 v ulici Javorová v Teplicích. 

Zároveň jsem chtěl poděkovat (paní Lomačenkové, nevím kam mail doputuje) za profesionální přístup. Hodnotil bych to zlatem! Měl jsem čest s několika dalšími realitkami a Váš přístup byl narozdíl od nich ukázkový. Takže ještě jednou děkuji za vstřícnost a pomoc a třeba se zase někdy setkáme už při úspěšném obchodu.

Ať se daří.

S pozdravem a přáním pěkného dne 

Seidl František