Reference

Pochmnanová

Dobrý den,
Velmi děkuji paní Simonce Jarošové za milý, rychlý a profesionální přístup. Přeji mnoho dalších spokojených klientů . Doporučuji

Krofta

Zdravím, byl jsem naprosto spokojen za dobrou práci paní Rybenské a jsem rád, že vše nakonec dopadlo dobře. Děkuji moc.

Blanka Vojtíšková

Dobrý den, od pondělí bydlím v bytě, který jsem získala prostřednictvím vaší kanceláře. Velmi ráda vzpomínám na jednání s paní Jarošovou, která probíhala velmi srdečně a navíc naprosto profesionálně, mohla jsem se na ni spolehnout během celého procesu převodu bytu, kdy jsem byla poněkud rozrušená a bez ní bych to jistě takhle hladce nezvládla. Zkrátka - mohu ji jedině doporučit, velice děkuji.

H. Čermáková

Chceme poděkovat panu Oldřichu Dvořákovi za odbornou pomoc a profesionální přístup při koupi nemovitosti (bytu) v Bílině. Se službami pana Dvořáka jsme byli velice spokojeni.  

Jana Kučerová
Dobrý den,
chci tímto pokěkovat makléřce Vaší realitní kanceláře, paní Simoně Jarošové, za profesionální přístup při realizaci prodeje mého rodinného domu. Paní Jarošová mě vždy informovala o nových skutečnostech týkajících se prodeje. Se službami jsem byla velmi spokojená. 
 
Manželé Hučíkovi

Touto formou bychom s manželem rádi Paní Rybenské poděkovali za velmi vstřícný přístup a ochotu při zprostředkování koupě nemovitosti. Zejména nás potěšilo, že s námi byla po celou dobu v kontaktu, vše proběhlo bezproblémově a paní Rybenská nám poskytla skvělý klientský servis.

S pozdravem

Manželé Hučíkovi

Věra Rybenská

Dobrý den,
v březnu jsme využili služeb Vaší realitní kanceláře Freedům, při koupi zahrady.    

Zprostředkovatelem byla paní Věra Rybenská.

paní Prajzentová

Dobrý den,
dovolte mně, abych Vám poděkovala za velice vstřícný a ochotný přístup při realizaci mého prodeje pozemku, zvláště pí. Jarošové a Lomačenkové. Se službami jsem byla spokojená a realitní společnosti přeji mnoho úspěšných uskutečněných služeb. 

S pozdravem Prajzentová

Tomová Olga

Dobrý večer,
ráda bych poděkovala za příjemný obchod paní Jarošové. Její práce byla profesionální. Oceňuji, že mě paní Jarošová vždy informovala, v jaké fázi obchod je a jaké kroky je třeba učinit, aby vše probíhalo hladce a bez komplikací. Díky tomuto přístupu vše proběhlo rychle ke spokojenosti všech.

Děkuji

Tomová  Olga

Seidl František

Dobrý den,
byl jsem se před několika dny podívat na byt 3+1 v ulici Javorová v Teplicích. 

Zároveň jsem chtěl poděkovat (paní Lomačenkové, nevím kam mail doputuje) za profesionální přístup. Hodnotil bych to zlatem! Měl jsem čest s několika dalšími realitkami a Váš přístup byl narozdíl od nich ukázkový. Takže ještě jednou děkuji za vstřícnost a pomoc a třeba se zase někdy setkáme už při úspěšném obchodu.

Ať se daří.

S pozdravem a přáním pěkného dne 

Seidl František